Virtuvės kombainas Bosch MUM9AX5S00

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: MUM9AX5S00
  549 
  Mažas prekės kiekis sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Virtuvės kombainas OptiMUM 1500 W Bosch MUM9AX5S00, sidabrinė. Idealią tešlą užtikrina ypač galingas 1500 W variklis ir išmanus tešlos daviklis, prietaisas turi atsparų metalinį korpusą ir yra aprūpintas įvairiais idealiai tinkančiais priedais. Itin didelis, šlifuoto nerūdijančio plieno 5,5 l talpos dubuo.

 • Virtuvės kombainas OptiMUM 1500 W Bosch MUM9AX5S00, sidabrinė. SensorControl: Visada puikūs rezultatai su mieline tešla, plakta grietinėle ir kiaušinių baltymais. Tiesiog mygtuko paspaudimu – mašina sustoja, kai pasiekiamas tobulas rezultatas. Galingas ir patvarus 1500 W variklis įveikia ir labai tirštą tešlą. 3D Planetary Mixing: greitas ir toblas visų ingredientų maišymas; ištobulintas platus maišymas su išskirtiniu produktų maišymo atlikimu trijose dimensijose vienu metu. Smart Dough sensorius: pastovus maišymo greitis kiekvienu atveju, netgi jei tešla yra itin tiršta ar gausi, sensorius užtikrina greitus ir puikius rezultatus. Itin didelis kombaino priedų pasirinkimas leis pasireikšti Jūsų gaminimo kūrybingumui. Pritaikykite savo virtuvinį kombainą savo reikmėms, pasirinkdami priedus iš gausaus spektro. Integruotos svarstyklės: Ingredientus galima pasverti tiesiogiai dubenyje – taip taupomas laikas. SensorControl leidžia leisti laiką naudingiau, nei sekti mašinos darbą. Integruotas laikmatis: iš anksto nustatykite veikimo laiką, kad pakartotumėte puikius rezultatus - mašina sustoja automatiškai. Išmanus valdymo priemonių nustatymas: nesvarbu, kokia priemone naudojatės, OptiMUM parinks kiekvienam procesui didžiausią greitį
  Itin didelis, šlifuoto nerūdijančio plieno 5,5 l talpos dubuo, turintis dvi patogias rankenas, talpina iki 3,5 kg pyrago mišinio arba 1,5 kg mielinės tešlos su ingredientais. 7 greičių pasirinkimas, su pulso funkcija kiekvienam greičio pasirinkimui. EasyArmLift: Lengvas ir pastangų nereikalaujantis rankenos valdymas. Lengvas saugojimas: laidas automatiškai susivynioja kaip dulkių siurblyje. Tai laidžia patogiai saugoti.
  Stilingas virtuvės aksesuaras, kurį privalote laikyti ant virtuvės stalviršio sužavėti kitus. Ilgalaikis ir tvirtas korpusas yra pagamintas iš lieto aliuminio. Mechanizmo dangteliai, pagaminti iš nerūdijančio plieno, užtikrins aukščiausios kokybės standartus ir malonius jutiminius pojūčius. Aukšti saugumo standartai dėka apsaugoto (uždengto) mechanizmo. Elektroninis apsaugantis prietaiso išsijungimas apsaugo nuo netikėto variklio įsijungimo. Guminės kojelės tvirtesniam stabilumui. Visuomet ieškokite tinkamo disko savo priedams - kiekvienas diskas kartu su priedu turi tą pačią spalvą. Tobula maišymo šluotelė: idealus maišymas, nes šluotelė puikiai pasiekia kiekvieną dubens kampelį; sumašo visus ingredientus iki galo - panašiai kaip su minkšta mentele. Visiškai metalinė plakimo šluotelė: aukštis gali būti pritaikomas atitinkamai mažesnių ar didesnių produktų apdorojimui, pvz., grietinėlės ar kiaušinio baltymui. Galingas tešlos minkymo kablys: speciali forma leidžia kabliui praskirti tešlą ir suminkyti ją vėl kartu. Intensyvesnis minkymo procesas. Garantija 2 metai.