Pieno šaldytuvas Cool Control 1 l white

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: Cool Control 1 l white
  189 
  Mažas prekės kiekis sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Cool Control – 4 °C pienas tobulai kavai ruošti. Iš vidaus ir iš išorės atnaujintas „Cool Control“ užtikrina dar geresnį madingų kavos gėrimų su pienu skonį. Pažangus pieno šaldytuvas pamalonins ne tik reikliausių kavos mylėtojų skonį, bet ir akį.

 • Cool Control – 4 °C pienas tobulai kavai ruošti. Iš vidaus ir iš išorės atnaujintas „Cool Control“ užtikrina dar geresnį madingų kavos gėrimų su pienu skonį. Pažangus pieno šaldytuvas pamalonins ne tik reikliausių kavos mylėtojų skonį, bet ir akį. Ideali 4 °C laipsnių pieno temperatūra ir optimali švara leis nepriekaištingai paruošti bet kokios rūšies kavos gėrimą. Elegantiškas dizainas, patvarios medžiagos, aukštos kokybės aliuminio detalės ir patogus valdymas „Cool Control“ šaldytuvą paverčia tobulu priedu, tinkančiu bet kuriam automatinam kavos aparatui. „Cool Control“ pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, naudojamas vientisas, tvirtas aliuminio dangtelis, turi elegantiškas ventiliacijos angas. Iš „Cool Control“ šaldytuve laikomo pieno kaskart ruošdami madingus kavos gėrimus, pvz., flat white, sukursite šviežią, tirštos konsistencijos pieno putą. Tokį rezultatą užtikrina palaikoma optimali 4° C pieno temperatūra. Nuolatinis bevielis ryšys* tarp „Cool Control“ ir automatinio kavos aparato ir naujai įdiegta lygio indikatoriaus funkcija leis naudotojui laiku pranešti, kada šaldytuvą reikia pripildyti pieno.

  * Naudojant bevielį siųstuvą (įsigyjamas pasirinktinai) „Cool Control“ suderinamas su visais JURA automatiniais kavos gėrimų aparatais, kuriuose yra prijungtas „Smart Connect“ bevielis siųstuvas.

  Pieno galima įpilti lengvai ir greitai neišimant pieno konteinerio, o pieno temperatūrą matysite skaitmeniniame ekranėlyje pakėlę aliuminio dangtelį.

  Talpa - 1 l, balta spalva.