Prekių katalogas

JURA Riguardo 250 g

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: JURA Riguardo 250 g
  10 
  Mažas prekės kiekis sandėlyje.
  Informuoti, kai prekę turėsime
  Į krepšelį 

  JURA Riguardo 250 g. Šis 100 % arabikos mišinys iš Meksikos, Ugandos ir Indonezijos pasižymi subalansuotu, stipriu ir pikantišku skoniu.

 • Pupelių kilmė
  Šis arabikos pupelių mišinys surinktas iš trijų kooperatyvų: FIECH Meksikoje, Bukonzo Ugandoje ir Gayo Megah Berseri Indonezijoje. Šios kruopščiai rankomis atrinktos pupelės auga 1400–2200 metrų aukštyje virš jūros lygio.

  Apie šią kavą
  Sertifikuota 100% „Fairtrade“ kava. Sąžiningos prekybos sąlygos leidžia smulkiesiems ūkininkams ir darbininkams pagerinti savo gyvenimo ir darbo sąlygas bei investuoti į šviesią ateitį.

  Tirštumas
  7/10
  Skrudinimo lygis
  6/10

  Kava turi ekologiškų produktų sertifikatą, kuris išduodamas tik ekologiškai ir biologiškai saugiai prekiaujamiems produktams. Šis sertifikatas užtikrina, kad būtų saugoma aplinka, energija naudojama atsakingai ir vengiama žmogaus įsikišimo į natūralų gamtos gyvenimo cikliškumą. Rinkdamiesi ekologiškų produktų etikete pažymėtus produktus Jūs prisidedate prie aplinkos apsaugos ir biologinės įvairovės palaikymo.

  Skonis
  Šis 100 % arabikos mišinys iš Meksikos, Ugandos ir Indonezijos pasižymi subalansuotu, stipriu ir pikantišku skoniu.

  Recommenduojame
  Idealiai tinka stipriam espresso. O, jei norite paskanauti tobulai subalansuotos salstelėjusios kavos, tuomet paragaukite šios kavos su pieno puta.